Polityka prywatności i cookies

Nasze obuwie powstaję przy użyciu nowoczesnych maszyn co daje gwarancję solidności. W procesie produkcji, posiłkujemy się metodami ręcznego wykonywania elementów obuwia. Dowiedz się więcej...

Informacje ogólne polityki prywatności:

Lemar jako operator strony www.lemar.home.pl szanuje dane swoich Partnerów i Internautów. Z tego względu chcemy przedstawić jednoznaczne informacje dotyczące sposobu zbierania, gromadzenia i identyfikowania informacji w czasie wizyt w witrynie sieci Web.  Korzystanie z naszej witryny oznacza akceptację naszej polityki prywatności. Polityka prywatności, która znajduje się poniżej, zawiera noty o prawach autorskich oraz zastrzeżeniach i politykę plików cookies.

 

Dane osobowe:

Lemar z siedzibą w Woli Łaskarzewskiej, jest Administratorem danych osobowych zawartych i przesyłanych przez Serwis, dbamy o bezpieczeństwo udostępnionych nam danych, w szczególności przed dostępem osób nieupoważnionych. Lemar z siedzibą w Woli Łaskarzewskiej zapewnia wszystkim Partnerom realizację uprawnień wynikających z ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych (Dz.U. nr 133, pozycja 883), w szczególności prawo wglądu do własnych danych, prawo żądania aktualizacji i usunięcia danych oraz prawo wniesienia sprzeciwu w przypadkach określonych w przepisach tej ustawy.

 

Gromadzenie danych:

Informacje na temat naszych Partnerów i Klientów otrzymujemy na wiele sposobów, poprzez np.: formularze na stronach sieci Web, poprzez świadczenie usług oraz komunikację bezpośrednią.

 

Bezpieczeństwo danych:

Firma Lemar zabezpiecza dane Partnera przed nieupoważnionym dostępem, wykorzystaniem lub ujawnieniem. Lemar zabezpiecza dostarczane przez Partnera informacje zawierające dane osobowe na serwerach komputerowych w środowisku, zabezpieczonym przed nieupoważnionym dostępem, wykorzystaniem lub ujawnieniem.

 

Informacje handlowe:

Administrator zastrzega sobie prawo do wysyłania Partnerom niezapowiedzianych wiadomości, których dane kontaktowe uzyskał. Zalicza się do nich informacje odnoszące się bezpośrednio do funkcjonowania Serwisu (np. zmiany w funkcjonowaniu), bądź też niekomercyjne, jak i komercyjne listy (np. życzenia, komunikaty systemu, oferty, cenniki, upomnienia). Każdy z użytkowników chcący korzystać z Serwisu jest zobowiązany do wyrażenia zgody na otrzymywanie informacji.

 

Prawa autorskie:

Zawarte w całym serwisie lemar.home.pl materiały nie mogą być wykorzystywane na innych stronach WWW bez pisemnej zgody. Są to materiały chronione prawem autorskim i ich używanie jest łamaniem prawa.

 

Zmiany w polityce prywatności:

Lemar zastrzega sobie prawo do wprowadzania zmian w Polityce Prywatności za wyjątkiem punktu traktującego o ochronie danych osobowych, który nie będzie zmieniany. Lemar zachęca Partnerów do zapoznawania się co jakiś czas z niniejszą Polityką prywatności, aby orientować się, w jaki sposób firma chroni informacje dotyczące użytkowników.

Gdzie kupisz nasze obuwie?